Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki jár közületek rendszere...

Valaki jár közületek rendszeresen szoláriumba? Ha igen nem féltek a bőrráktól? Az igaz, hogy több anyajegyed lesz tölle? Köszönöm válaszotokat!

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én minden héten 2x megyek 15 percre.

Nem, nem félek.:) Nekem nem lett több anyajegyem..

És pattanásom sincs amióta járok.:D

2010. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De rajtam van vagy 100 anyajegy:( azert felek
2010. aug. 28. 16:09
 3/5 anonim válasza:
Én 3 évben jártam, de csak nyáron, hogy normális színem legyen. Hetente 1-2x. 5-10 percekre. Szóval nem vittem túlzásba, mégis sok anyajegy kinőtt ez idő alatt. Idén nem voltam egyszer sem, nincs is plusz anyajegyem.
2010. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na az nem jo,enis szeretnek jarni de egyaltalan nem szeretnek plusz anyajegyeket,mert igyis van eleg:(sajnos...de ha azt vesszuk a naptol is kojonnek uj anyajegyek.
2010. aug. 30. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:

ha sok az anyajegyed, akkor nagyon vigyázni kell vele:$

több anyajegy szerintem akkor jön ki, ha sokáig, rendszeresen jársz, de ha mondjuk ritkán, és mértékkel, akkor nem lehet bajod:)

viszont bőrgyógyász véleményét is érdemes lenne kikérned:)

ő csak jobban ért hozzá...béta-karotinos kajákkal is fokozhatod a barnaságot, tehát sárga zöldségek fogyasztásával, répa, sütőtök stb.:)

és ha ritkán eljársz emellett, akkor jó színed lehet, de egy szakvélemény, neten vagy személyesen a bőrgyógyidtól, az igazi:)

remélem segítettem:)

2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!