Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy fogyasszam a lenmagot?

Hogy fogyasszam a lenmagot?

Figyelt kérdés
Azért írtam ide, mert problémás bőrre használnám.Tudom hogy van hashajtó hatása is de ezt szeretném elkerülni, mégis hogy kéne elkészíteni?Volt itt egy kérdés ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap.. ) amiben olvastam erről de nekem nem egyértelmű hogyan kell pontosan elkészíteni?Odáig oké, hogy forralom amíg nyálkás lesz és 2órán át ázik.De utána leszűröm vagy nem szűröm?Összetörjem a magokat vagy hagyjam őket ahogy vannak?Köszi előre is!:)
2010. aug. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

hát a kérdés feltevője elég hülye volt annál a kérdésnél. én voltam az a válaszadó aki eszébe jutatta, hogy talán fel fel is kell forralni... lazán megmérgezte volna a fél társaságot :S

amúgy én ott is leírtam, hogy szinte levest csinálok belőle. maggi leveskockás vízben főzöm meg :) és tényleg tök finom ha sajtot is raksz bele.

szerintem nem kell két órán keresztül áznia. én még sosem áztattam mégis szép lett a hajam. szóval hatott. meg leeht ezért nincsenek miteszereim :D és minek hagynád kiázni ha egyszer meg is eheted, amiben ugyanúgy ott vannak vitaminok?!

szóval mivel én levesként főzöm nem szűröm le. meg jobb is ha a levét is megiszod, mert azért biztos van ami kiázik belőle és fontos lehet. a magokat meg már nem tudod összetörni mert más lesz az állaga :)

amúgy nekem még sosem volt hasmenésem tőle.

ha még kérdésed lenne írj nyugottan :)


17/L

2010. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, sosem csináltam ilyet és ráadásul a konyhában sem vagyok otthon.Le tudnád nekem írni hogy pontosan mit hol hogy?:( Onnantól hogy begyújtom a tűzhelyet:D hány percig,mennyi vízzel, hogy kéne kinéznie?Most megpróbáltam az előbb de egyszerűen nem akartak megpuhulni, pláne nem 'nyálkásodni'.Én leveskocka nélkül csinálnám, nagyon megköszönném a segítséget!:)
2010. aug. 28. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

szóval

kb két deci forrásban lévő vízbe raksz egy evőkanálnyit(de tulajdonképpen vele együtt is felmelegítheted, nem annyira lényeges.) a víz ne lobogjon túlzottan, de azért bugyborékoljon. 2-3 percig főzöd. tulajdonképpen addigra már nyálkásnak kell lennie. vagy mondom akkor úgy, hogy csúszósnak. ha akkor sem akar olyan lenni, akkor nem tudom, mert az sem jó ha túlfőzöd.

ha ez megvan akkor megvárod míg kihül és lével egütt megszed, megiszod. leghatásosabb a lével együtt :)

sok sikert :D

2010. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
no, ez így tökéletes!köszönöm szépen!:)
2010. aug. 28. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs mit :) remélem segíteni fog! :)
2010. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te jóó ég, hogy lehet ezt meginni/enni hányás nélkül? :D Kb. takony állagú lett... Már bocsánat a kifejezésért :D

Most próbálkozom, de nagyon nem akar lemenni.

Persze még küzdök. Mindent a cél érdekében :)

2012. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!