Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogalmam sincs, milyen egy...

Fogalmam sincs, milyen egy helyes arcápolási rutin?

Figyelt kérdés

A bőrömről: erősen hajlamos pattanásokra, inkább zsíros mint száraz, de nem vészesen ; van egy májfoltom és sok sok pattiheg ; nem allergiás/érzékeny semmire


Szeretném, ha eltűnnének a pattanasaim és csak úgy általánosságban szebb bőröm lenne.



Amit már régebben beszereztem: Balea Med lemosó, revox szelicilsav, akneroxid, cerave (és mixa) hidratáló, fényvédő.


Olvasgattam, és majdnem az összes szérumot istenítik a bőrápolással kapcsolatos oldalakon, de hát az összeset mégsem használhatja az ember. Hogy válasszam ki, nekem melyik kellene? Mályfoltra az azaleinsavat olvastam, hogy hatásos. C vitamin szérumon gondolkoztam még, de jöhetnek a tanácsok, szívesen fogadom őket :) (Az is érdekelne, heti/napi hányszor használjam melyiket)


2021. júl. 28. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs nagy arcápolási rutinom, viszont teljesen szép, nem fényes, nem pattanásos az arcom (csak menstruációs időszakban az néha).


Én belülről ápolom leginkább, tehát vitaminokkal (nem hajvitamin), minimum 2 liter vizet iszok napi szinten, fogyasztok gyümölcsöket és kevés zsíros és olajos ételt eszek.


Reggel és este hideg vízzel megmosom az arcom, van, hogy hideg-meleg váltott vízzel is, néha használom a Garnier 3in1 terméket, főleg a pirosbetűs napokkor, és néhanapján az arcomat bekenem este mandulaolajjal ( [link]


Odafigyelek, hogy mit eszek és iszok. Tudod, az vagy, amit megeszel. Az egészségtelen vackokat kerülöm.

30 éves vagyok, és nagyon szép a bőröm.


(Tudom, jönnek majd a km-es sorokkal rendelkező arcápolási rutinosak, akik le fognak engem szavazni, de nem érdekel. Leírtam a sajátomat, hogy lásd, nem kell feltétlen vagyonokat költeni arra, hogy szép legyen az arcod.)

2021. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ui.: Új látom a link nem lett jó, remélem ez most már jó lesz :) [link]
2021. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 1#-es, de belülről én mindent megteszek. Elég folyadék, nem eszem csokit, vitaminok, minden szuper, szóval ezzel nem sokat segítettél :(( Azért kedves vagy, köszönöm hogy válaszoltál, és örülök, hogy odafigyelsz magadra <3
2021. júl. 28. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:

1: Örülünk neki, hogy te ilyen szerencsés vagy.:) De tudod attól, hogy neked nincs problémás bőröd, másnak még lehet.:)


Habzó arclemosó, fényvédő nappalra mindenképp, este szérumot is tehetsz fel (hyaluron, niacinamide, azelainsav, attól függ, mi kell a bőrödnek), és/vagy hámlasztót.

2021. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!