Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam meg ilyenre a...

Hogy csináljam meg ilyenre a hajam? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik Kate Nash dús haja!

[link]

Ha hosszú a hajam, szögegyenes és lelapul. Szeretném megnöveszteni, de azt szeretném, hogy ilyen dús és kócos legyen. Tudnátok segíteni, hogy esetleg milyen terméket vagy módszert használjak, hogy minden nap ilyen lehessen vagy legalábbis viszonylag egyszerűen, fodrász nélkül meg tudjam csinálni? Előre is köszi!


2010. aug. 28. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

a tövét óriáskörkefével beszárítod és begöndöríted a hajad ilyen göndörítővel vagy mivel

amúgy szerintem egyszerűbb reggelente tupírozni és göndöríteni

szerinted barna vagy vörös hajjal néz ki jobban Kate?

2010. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az alsó tincseket amik nem látszanak tupírozd be és az fogja tartani a tetejét :)
2010. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy a tupír igen megtörheti a hajat, meg nem is használ hosszútávon, gondolok én itt az esős, szeles, párás időkre, amúgy nem tudom, hogy tudnád ezt elérni, a képen látható frizurát profi fodrász csinálta, tehát, hogy így maradjon? Talán göndorítő vas, vagy csavarók, na meg jó sok hajhab, de nagyban függ a hajad minőségétől, amúgy szerintem kérdezd meg a fodrászod, ő biztos okosabb.
2010. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Így is tetszik! --> [link]

Ami a leginkább fontos lenne számomra, hogy ne lapuljon annyira le, hanem egész nap legyen tartása.

2010. aug. 28. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kate Nash régi haja (amit linkeltem) jobban tetszett, barna vagy vörös, nekem mindenhogy okés, mert jó a formája.:)

2010. aug. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!