Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobban bevált hidratáló...

Legjobban bevált hidratáló sampon?

Figyelt kérdés
Számotokra melyik hidratáló sampon vált be a legjobban, vagy mit tudnátok ajánlani? (elég száraz, élettelen a hajam)

2021. aug. 1. 17:40
 1/1 anonim válasza:

Szőke hajra tudom ajánlani a blonde&sikver sampon+balzsam, a tartása is nagyon jó kesz a hajadnak, meg puha.


Aztán nem csak szőke hajra, a full hair 5, és ugyanaz a blonde&silver balzsam, mert az nem húzza le a hajadat.

Ezek mind Syoss termékek.

De igazából, neked kell próbálgatnod mi jó a hajadra, mindig más termékeket venni, kipróbálni. Amiket én ajánlottam, valószínű, h beválnak, az én hajammal csodát tett, nem zsírosodik olyan gyorsan, stb.


(Ha a blonde&silver sampont használod, ne ijedj meg, lila a sampin, de nem fogja befogni a hajadat sehogyan sem:) )

2021. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!