Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemölcs eltávolítással...

Szemölcs eltávolítással kapcsolatos tapasztalatok?Kérlek írjàtok le,hogy milyen módszerrel történt a ‘beavatkozás’ és fájdalommal járt-e ;)

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a verrumal kenőcsöt használtam és nagyon jó. Bőrgyógyász ajánlotta és rövid időn belül eltűntette mindet. Volt több kicsi meg egy nagyobb amire azt mondta hogy azt nem biztos hogy eltűnteti és fagyasztani kell, de azzal is megbírkózott. Szerintem érdemes kipróbálnod
2021. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem leégette az orvos, nyakam körül voltak, kettő hónalj és egyet csinált helyi érzéstelenítés nélkül és az nem volt kellemes, az érzéstelenítő tű nagyon vékony alig éreztem pedig a nyakam körül volt és azzal nem fájt egyáltalán
2021. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DyttaDetty ***** válasza:
Nekem kivágták, a szám széléről. Az injekciót szinte nem is éreztem, és azt sem, amikor kivágta, és összevarrta.
2021. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!