Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok? Mennyire nehéz...

Kozmetikusok? Mennyire nehéz a kozmetikus képzés és meddig tart?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el a kozmetikus képzést, 10 hónap mivel iskolán kívüli a képzés. A gyakorlati része nem olyan nehéz, én szeretem, az elmélet keményebb, tele van biológiával, kémiával.
2021. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlaton miket csináltok?
2021. aug. 2. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én modell voltam. Szemöldök-szempillafestés-szedes, gyantázás, arctisztitas egy hamlasztó kezelés, sminkelés volt többnyire. Illetve bőrdiagnoszika orrba-szájba(az az alapja mindennek).
2021. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elmélet tényleg kemény. Biologia, kémia, bőrdiagnosztika, bőr biokémiai folyamatai,arcbőr izmainak neve magyarul és latinul, és az izmok eredése és tapadása.

Nekem szigoru tanárom volt, mindent szó szerint kellett tudnunk. Viszont vissza gondolva már jó, mert álmomból felkeltve is megy minden🤣

Gyakorlati részét is szerettem, nagyon jó mesterem volt.

2021. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!