Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek vannak pigmentfoltjai(...

Akinek vannak pigmentfoltjai( nem szeplő, hanem öregségi folt) hány éves korában jött elő és mit használ ellene?

Figyelt kérdés
Sajnos 30 évesen terhesség után kezdett előjönni. Először az ajkam felett lett sötétebb a bőröm, majd a jobb orcámon. Most 35 vagyok van már az orromon és a bal orcámon is pár nagyobb halvány barna folt. Hiába vigyázok, kenem magamra vastagon a naptejet télen is, C vitamin szérumot is kenek alá, előjön és nem halványodik télen sem. Nagyon el vagyok keseredve, öregnek érzem magam miatta.
2021. aug. 4. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Retinolt ajánlom rá és használd továbbra is a C vitamin szérumot is, együtt zseniális. Retinolt elég heti 2x este, olyankor már a szérum nem kell és másnap fényvédő. C vitamin reggel este mehet, mindkettő után ha már felszívódott (5-10perc) hidratáló, mert magában szárítanak. Nekem nagyon bevált.
2021. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Elsőkörben kezd valami gyengébb retinollal, hogy hozzá tudj szokni, mert először irritálhatja a bőröd. Fokozatosan emeld az adagot.
2021. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!