Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy férfinak mennyire ajánlott...

Egy férfinak mennyire ajánlott szoláriumba járnia?

Figyelt kérdés
Általában szoktam járni, mert az egy általános tézis hogy a barna bőr vonzóbb mint a fehér.

2021. aug. 6. 10:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a barna bőr nem vonzóbb, mint a fehér, de a fehér bőr sem vonzóbb, mint a barna. Szerintem tök mindegy a bőrszín, nem ez a döntő. Női szemmel mondom ezt. Akkor menj, ha te akarsz, ha te úgy jól érzed magad.
2021. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem senkinek sem ajánlott a szoli, öregíti a bőrt, később kialakulhat bőrrák, májfolt, pigmentfolt.

Ugyanúgy egy fehér vagy barna bőr is lehet vonzó.

2021. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Amennyire egy nőnek. Vagyis semennyire. Káros és öregíti a bőrt. Nem kell mindig barnának lenni, teljesen természetellenes.
2021. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Számomra taszító, mert tudatlannak és igénytelennek tekintem azt, aki szolizik, a fentiek leírták, hogy miért.
2021. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
A való világban sokkal több embernek tetszik a barna bőr. Engem állandóan megszólnak, hogy fehér vagyok. Hipóreklám, menjek napozni, menjek szoláriumba. Pedig nem vagyok extrém hófehér. Olyannal még soha nem találkoztam, hogy valaki azt mondta volna, de szép fehér bőröd van. Ellenben a barna bőrt rendszeresen megdicsérik.
2021. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem gyerekkorom óta a sápadt bőr tetszik. Kreol bőrű voltam folyamatosan csúfoltak. Mára "kikopott", és meg is szólnak, hogy szolizhatnék, pedig nem vagyok sápadt sajnos.
2021. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#5

Ugyanígy látom én is.

Az összes volt barátnőm, és az összes nő ismerősöm (korosztálytól, anyagi helyzettől, iskolai végzettségtől függetlenül) rendszeresen jár szoláriumba. Konkrétan alig ismerek és látok olyan nőt aki nem. (ja és nem cicababákról van szó) Férfiak esetében már kicsit más. Ugye ott vannak azok, akik fizikai munkákat végeznek nyáron, ők nem járnak. Továbbá azok sem akik viszonylag kevésbé kényesek a külsejükre. De akit már egy kicsit is érdekel és tesz is ezért hogy nézzek ki valahogy, azoknak a 90%-a bizony jár, ha férfi akkor is.

2021. aug. 7. 07:48
 8/23 A kérdező kommentje:
Szóval ha ez az egész nem tetszik az embereknek akkor miért csinálnák ennyien?
2021. aug. 7. 07:53
 9/23 A kérdező kommentje:
Azzal pedig tisztában vagyok hogy nem a legegészségesebb, de ugyanúgy nem egészséges folyton a napon lenni sem, de ez kell ahhoz hogy legyen valami színe az embernek, ha nem született kreolnak.
2021. aug. 7. 07:55
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Amennyire süt a nap nyáron, sztem pont elég színed lesz, ha napi 2-3 órát kint töltesz. Nem egészséges a szolárium.
2021. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!