Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a DermaGene Light...

Vélemények a DermaGene Light 3in1 IPL Szőrtelenítő, Arcfiatalító, Aknékezelő készülékről?

Figyelt kérdés
Valakik használták már, és megvoltak vele elégedve? Vélemények?

2021. aug. 6. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.

/meg-voltak-vele-elégedve😉...megelégedve és nem megvoltak/

2022. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nordzsesz válasza:
100%

Magasan veri a mezőnyt minden szempontból, ez tényleg hatásos gép 20 J/cm2-es teljesítményével a kozmetikai gépek szintjén van, szemben az ismert márkák 3x áron kínált szinte teljesen hatástalan 3-4,5 J/cm2-es teljesítménnyel bíró villogtatójával mert kb. ezek tényleg csak arra jók, pénz és időpocsékolás, bullshit marketinggel párosítva...

Mondom ezt úgy, hogy van összehasonlítási alap a családban próbálva lett 3 féle IPL és 1 Laser otthoni gép és ebből a kérdésben említett és a Laser volt a leghatékonyabb viszont mindkettő szinte ismertelen márka, ennek előnye viszont a Laser géphez képest a sokkal nagyobb kezelőfelület.


Egy dologra viszont figyelni kell, a gép a teljesítményéből adódóan melegszik és bár van hűtés a fejen egy idő után ebből vajmi keveset érezni és ha az ember nem elég figyelmes nem elég feszes a kezelt bőrfelület a "gyűrött" rész közelebb kerülhet a lámpa fejhez és ez égési sérüléseket okozhat, ezt maximális teljesítmény alatt értem....


Mi is szkeptikusak voltunk már így két géppel a hátunk mögött ennek megvásárlásakor, ismertelen márka, jóval olcsóbb is a konkurensekhez képest, viszont 2 év garancia volt rá, így gondoltuk nagyot nem bukhatunk, aztán jött a meglepetés a gép igényes nem gagyi, hatékonyságát tekintve pedig mint írtam a többi géphez képest nem egy ligában játszik...

2022. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!