Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyantáztam a karom de mégis...

Legyantáztam a karom de mégis szúrós ahogy nő vissza. Elrontottam?

Figyelt kérdés
Ugye a gyantától nem kellene borostásnak lennie, nem ilyen szúrósan kellene nőnie. De most mégis olyan. Arra gondoltam, hogy nem szedte ki rendesen, de vagy egy másfél hete csináltam és még csak most kezd nőni. Tehát gondolom rendesen szedte ki, de mégis ilyen bénán nő vissza. Valamit elrontottam vagy ez ilyen?

2021. aug. 7. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akin csak kis piheszőr van, lehet, hogy neki nem szúr, de bizony az én erős szőröm gyantázás után is szúrós, amikor kezd visszanőni és nem szakadt bele, mert másfél hét múlva kezd kinőni. Szóval ilyen ez…
2021. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, akkor így jártam? :( Csak olyan rossz, mert ugye ha nem szedem le akkor nem tetszik rövid ujjúban a férfiakat megszégyenítő karszőrzetem. Így meg kínosan kerülöm, hogy bárki is a karomhoz érjem mert nem ilyen kis pihe-puha a bőröm. Pedig ápolom, radírozom, hidratálom, de ez a szőrtelenítés :(
2021. aug. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!