Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cocochoco hajegyenesítés ára?

Cocochoco hajegyenesítés ára?

Figyelt kérdés
Úgy láttam Sopronba van szalon ahol elvégzik ezt a hajegyenesítést, mennyibe kerülne?

2021. aug. 12. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg a szalonban. Az én fodrászom Pécsen grammra méri
2021. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyiért csinálja a te hajadat? Ha szabad kérdeznem, legalább kis viszonyítási alap számomra. :D
2021. aug. 12. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

300 ft/gramm az ár, 80 és 90 gramm között szokott felvenni a hajam.

Ez mondjuk számodra pont semmit érő információ, mert a haj állapotától függ, hogy mennyi anyagot vesz fel. Az én hajam mindent magába szív, másnak ugyanennyi hajjal lehet, hogy csak 60 gramm kell, de ha nagyon rossz állapotban van, a 100 feletti szám sem ritka.

Menj el a fodrászhoz, nézze meg a hajad, az alapján talán tud mondani egy kb összeget, de az sem lesz tuti, mert ki tudja, hogy viselkedik a hajad.

2021. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És kb 3 hónapig tényleg tartja a haj az egyenességét a kezelés után?
2021. aug. 12. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha helyesen ápolod, szulfátmentes sampont használsz, akkor nem 3 hónap, hanem 5-6 is :)
2021. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél! :D Esetleg ha valakinek még van tapasztalata, várom a válaszokat
2021. aug. 12. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!