Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kezdjek neki? Most lenne...

Hogy kezdjek neki? Most lenne előszőr befestve a hajam

Figyelt kérdés

Vettem egy Loncolor ultra 7.10es árnyalatú sötét szőket, inkább világos barna hajfestéket, amihez kaptam 2db oxidáló szert.

Vettem egy szőkítő pórt is mivel sötét barna, már majdnem fekete hajam van de nem tudom higy kezdjek neki mivel nekem azt mondták hogy az oxidáló szert és a szőkítő poet keverjem össze aztán a festéket, a festéken viszont azt irja hogy az oxidáló szert keverjem bele. Most akkor mi legyen? Ha az első módszert alkalmazom lesz hatása a festéknek külön? Illetve miből mennyit használjak? (első két tincs lesz befestve)



2021. aug. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha fodrász nyúlna hozzá először...
2021. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na katasztrófa készülőben.. Holnapi kétségbeesett kérdésed már látom előre.
2021. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász! Nem te! Úristen... Tudod mennyi ember baszta már el így a haját? SOK! Kérj egy JÓ, MEGBÍZHATÓ fodrászhoz időpontot és megcsinálja, ne sajnáld rá a pénzt, mert a kinézeted mehet kárba
2021. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nincs fogalmad a dologról, menj szakemberhez
2021. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy ! Nem kell hajat festeni. Drága, idö- és pénzigényes, és fölösleges.
2021. aug. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!