Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb parfüm- és szulfátment...

Legjobb parfüm- és szulfátmentes sampon és balzsam?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan, amit drogériákban vagy patikákban is lehet venni.

2021. aug. 13. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dm balea med van sampon, tusfürdő, balzsam, testápoló. Én ezeket használom és nagyon jók. Azon felül, hogy egy csomó minden mentesek még van bennük niacinamide, b vitaminok és stb jó dolgok.
2021. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Balea MED balzsam? Hol? A DM oldalán nincs ilyen.
2021. aug. 13. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Ami kifejezetten hipoallergen az a faith in nature ilyen jellegű termékei. Meg nem próbáltam, de szoktak őket dicsérni.


Amúgy szulfátos samponra mindenképp szükség van a mélytisztitas miatt. Erre szerintem az uriage ds kímélő samponja tök jó. A második meg mehet szulfat és egyéb minden mentesnek.


A dm med samponja is teljesen jó.


Én egy ideje második mosasnak arclemosót használok(dm med arclemosó) és az is jó erre. Kell utána balzsam, de ebben a szerepben is jól működik.

2021. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

DM Balea Med Ultra Sensitive sampon. Elvileg van balzsamja is, de sosem találtam.


De a sampon szuper! Jól habzik, mindenmentes. Mostanában koffeint keverek bele.

2021. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, tudnátok balzsamot írni? A mostani samponom és balzsamom tele van parfümmel, és sürgősen kéne új illatmentes alternatíva, mert egyre csúnyábbak az arcom szélén lévő piros kiütésszerű izébizék, amik egyértelműen ezek miatt keletkeztek. Sampont már többet is találtam, amik nem feltétlen teljesítenek jól, de legalább parfümmentesek, de balzsamtól eddig egyet sem sikerült találnom.
2021. aug. 18. 15:22
 6/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: a balzsam nehéz ügy, én azért nem használok, mert nem találok menteset.


Inkább rövidebbre vágattam a hajam, így nem kell.

2021. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit lejjebb ér, mint a mellem, de nagyon mell felé már nem szeretném vágatni, meg a kerek arcformámat kicsit szélesítené is, ha pl. vállig érő hajam lenne.

Ha esetleg valamikor találsz egy jó mentes balzsamot, akkor azt megosztanád majd velem?

2021. aug. 18. 15:30
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt hajkurászom, ennek a samponját használom:


[link]


Sehol sincs...

2021. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a fodraszodat esetleg, vagy egy szakuzletben az eladót
2021. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát, jobb hiányában én is csak a Balea sampont fogom használni, amíg nem találok normális sampont.
2021. aug. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!