Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha traumaktol...

Mit lehet tenni ha traumaktol es nem alvastol allandoan nyuzott, faradt, megviselt az arcom?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem az elmúlt több mint 2 év alatt fejlődött ilyenre, mióta gyerekem van (alváshiány és stressz). Elkeserítő. Ami a szemem alatt lett, az egy gyűrött szatyor! Azóta kenek magamra mindenfélét, szérum, Q10, hialuronsav, ránctalanítókrém. A drágákra nincs pénzem, Helia D és Rossmann/DM saját márkás szinten vásárolok. Hogy segít-e, nem tudom, de nem merem abbahagyni, nehogy még rosszabb legyen. :D Már gondolkodtam rajta, hogy így harmincegynéhány évesen ötveneseknek ajánlott, "érett bőrre" való krémet veszek, hátha ütősebb. :D

Aludni kéne egyébként, meg egészségesen, vitamindúsan táplálkozni, és sok vizet inni. Hát ezekből annyit tud teljesíteni az ember, amennyit sikerül. Főleg alvásból.

Egy sokoldalú, jó szakmai tudású kozmetikus még valószínűleg tudna ajánlani valami hatásos, nem humbug kezelést, ha ráfordítasz némi pénzt.

2021. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!