Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zárt mitesszeres, kidudorodó...

Zárt mitesszeres, kidudorodó fehér mitesszeres arcbőrt hatékonyan, hegmentesen, mitesszer eltávolító tűvel kezelő kozmetikust tudna ajánlani valaki?

Figyelt kérdés

Elsősorban Nyíregyházán, vagy Budapesten keresek ilyen kozmetikust.

Hegmentesen kezelő, megbízható kozmetikust keresek.

Nagyon sokat segítene, ha találnék egy jó kozmetikust!



2021. aug. 15. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Én nem neveznék kozmetikusnak vagy bármilyen bőrápolásban kompetens szakembernek egy olyan senkit, aki tűvel cseszteti bárkinek a bőrét mitesszereltávolítás gyanánt. Az ilyen embernek a kezére kellene csapni és ha valami csoda folytán van végzettsége, elvenni tőle, mert csak fenéktörlésre alkalmas a tudása.


Keress egy olyan szakembert, aki normálisan bánik a bőröddel. Mitesszerek esetében például agyagmaszkot vagy BHA sav vagy mandulasav tartalmú termékeket javasol, B vitaminos szérumot (niacinamidot) vagy cink tartalmú készítményt. Persze azután, hogy tisztáztátok, hogyan kell szintén megfelelő termékek használatával egy alap arcápolási rutint (tisztítás, hidratálás, fényvédelem).


A mitesszereid azért léteznek, mert a bőröd valamilyen okból túltermeli a faggyút (hormonális okok, nem megfelelő termékek használata, nem megfelelő tisztítás). És lehet azt a szerencsétlen faggyúdugót nyomkodni meg szurkálni, ugyanúgy vissza fog térni és ugyanúgy arra figyelmeztet, hogy a bőröd a jelenlegi állapotában nincs teljesen jól. Normális ápolással nincs szükség szurkálásra meg csesztetésre, mert ki sem alakul vagy pedig van annyira lágy a bőr, hogy egy lágy összecsippentéssel ki lehet szedni a nagyobb szarságokat. Ilyet nem csinálunk és senki sem csinál, aki nem bukott meg biológiából.

2021. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Én Budapesten a skinaholic skincare szalont tudom javasolni. Ők úgymond a tudatos bőrápolás elveit követik a kozmetikai kezelések során.


Amúgy egy jó rutinnal sokat tudsz otthon is javítani a borkepeden. Nekem pl az állam körül voltak mitesszer szerű dolgok, márciusban bevezettem az olajos lemosást és 1-2 hónap múlva meg azt éreztem, hogy eltűntek.

2021. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nálam az aknés arcbőr sajnos öröklött.

Már rengeteg krémet kipróbáltam és sok bőrgyógyásznál voltam, de nem tudtak segíteni.

A hormonjaimat is kivizsgáltattam és azok rendben vannak.

De nem adom fel, egyszer hátha sikerül megszabadulnom ezektől a borzalmas aknéktól!

2021. aug. 17. 22:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!