Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf LIVE ezüst metál ...

Schwarzkopf LIVE ezüst metál Hajfestéket használt valaki?

Figyelt kérdés

Mennyire vált be? Szőkített a hajam kb 1cm lenövéssel (alapból középbarna)

Befogná a lenövést?


2021. aug. 15. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha erre gondoltál, a szőkített hajat befogja ugyan, de nem lesz szürke, inkább hamvas szőke lesz, viszonylag jól kiüti a sárgás pigmenteket, de hamar ki is kopik, mivel csak féltartós hajfesték, a lenövést pedig nem fogja be teljesen. Valamennyire hamvas árnyalatot ad a barna hajnak, és egységesíti a hajszínt, de fennt mindig sötétebb lesz.

Bár érdemes kipróbálni, hátha tetszik a végeredmény, ha mégsem nem tart sokáig. Érdemes lenne fodrászkellékes szürke hajfestéket is kipróbálni, hogy az milyen.

2021. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A cél az volthogy a sárgát kiüsse, és a végeredménynél nem lett volna gond ha "jégszőke" csupán.

Na most az lett a vége h (nem tudom hogyan) itt ott középen baromi szürke lett, hajvégnél pedig fehér.

A hajtövemet is befogta, ilyen hamu szürkére hasonlít.

Hát érdekesen nézek ki.

Összefogva kicsit melíros a hatása.

Most megpróbálok gyakran hajatmosni h kopjön a szürke. Aztán majd egy hónap múlva rámegyek valamivel

2021. aug. 16. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem volt egységesen leszívatva a hajad, ahol világosabb volt ott jobban szürke lett illetve világosabb. Ezt csak sötétebb színnel tudod elfedni. Egyébként meg ha ki akarod koptatni a hajadból a festéket, javaslom a Bánfi hajszesz használatát, azzal sokat fakul, de utána balzsamozni kell, mert kicsit szárít.
2021. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont ez a furcsa számomra hogy ott ahol sötét szürke, csak sima szőke hajfesték van már eajta. Csak a hajvégeim vannak szivatva.

Ha erre rámennék jégszőkével (nyilván nem most) akkor nem is szívná ki?

2021. aug. 16. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Festék festéket nem világosít. Csak sötétebb árnyalattal tudnád egységesíteni, vagy megint leszívatod az egészet, csak akkor meg nagyon ki fog száradni, porózus lesz a haj. Ha nem vagy elégedett a mostani állapottal, akkor vagy lenöveszted, vagy hozzáértő fodrászhoz mész, vagy otthon barkácsolhatsz, de akkor lehet sírás lesz a vége.
2021. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a festék festéket nem világosít, már csak elmélet.

Gyakorlatban így lettem annó szőke.

Minden hónapban 2 árnyalattal világosabb festékkel szép lassan.

Anyum szintén sötérbarnából indulva most közép szőke.


Na de majd meglátom hogy milyen gyorsan kopik ki a cucc aztán eldöntöm h mi legyen. Annyira nem vészes h ne lehetne vele utcára menni 😅

2021. aug. 16. 15:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki rekeresne!

Hát eddig tudtam várni.

Noss először is neki ugrottam Colour b4-el

Ez leszedte a szürkét. Aztán ráfestettem a már megszokott Garnier ezüstszőke festékemet.

Szebb lett mint volt.

A hajamat se ette szét

2021. aug. 26. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!