Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha fürdés után is...

Mit tegyek, ha fürdés után is büdösek a melleim?

Figyelt kérdés

#büdös mell
2021. aug. 16. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
hogy lehet büdös?
2021. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hintőpor vagy body spray.
2021. aug. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagy és megereszkedett, alatta lehet szemmel nem látható gomba, aminek viszont lehet szaga így a nyári hőségben.(Hasonlóan a "seggszaghoz") Ebben az esetben Canesten krém hamar megoldja. De a fent említett hintőpor is lehet, hogy elég lesz.
2021. aug. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
Csereld ki a torolkozot tiszta, illatosra, mert a mostani bebudosodott, igy budos leszel torolkozes utan.
2021. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A hintőport ajánlom, az nekem is hatásos volt.

Fürdés után beszórod hintőporral a melleid között és alatt.

Amikor úgy látod, hogy a napi hintőpor használat miatt nagyon száraz a bőröd, pici testápolóval is kend be, és ha beszívja a bőröd, megint hintőporozhatod.

2022. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldom az eget hogy kismelleket kaptam, nekem soha nem voltak ilyen problémáim. Egyébként hintőpor az tényleg jó megoldás.
2022. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Rendelj egy Nuud deokrémet, bekened és napokig jó, egyszerűen bacimentesen tartja a bőrt
2022. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!