Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezután a szőkítő spray után...

Ezután a szőkítő spray után mikor lehetne hennázni?

Figyelt kérdés

Balea more blond.

Ez sem szétszőkített hajon, hanem alapból barna. Valaki próbálta, mi lett? (Nem az enyém, én nem csinálnám, de mások véleménye érdekel.)



2021. aug. 18. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hennát csak természetes hajra érdemes kenni . És henna után nem lehet használni rendes festéket.
2021. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En probaltam, fokozatosan hasznaltam, eredmenye sarga es szaraz haj, 20 centit kellett levagni belole. Hiaba hasznaltam hamvasito sampont, nem segitett.


Hennazni lehet ra, max foltos lesz a haj, ha nem sikerult egysegesen szokiteni. Az mar mas kerdes, hogy a hennatol hogyan lehet megszabadulni, mert elegge nehezen, inkabb lenoveszteni lehet. Ezert sem probaltam soha meg, mert nekem ez nem fer bele, hogy most varjak lenott, csunya hajjal 1-2 evet.

2021. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!