Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, milyen kozmetikumot...

Férfiak, milyen kozmetikumot ajánlanátok arcápoláshoz?

Figyelt kérdés

Ki mit használ, mi vált be nektek? Mióta használjátok, illetve ami talán fontos kérdés, hogy ki hány éves?

Gondolom nem ugyanaz a krém kell egy 20-asnak, mint egy 50-esnek.



2021. aug. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az arc ápolása teljesen egyéni . Függ kortól , bőrtípustól és bőrproblémádtól .

Első körben egy jó tisztító, hidratáló és egy fényvédő krém kell . Azután lehet a bőrproblémákra fókuszálni .

2021. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a bőrtípusommal is pl, de a márkákra lennék kíváncsi, mert őszintén szólva a drága Vichy termékek pl nem használtak szinte semmit.

Ezért lennék kíváncsi arra hogy ki mit használ, és természetesen utána olvasnék krémnek, a márkának, és kipróbáltam egy gyakorlatilag filléres Bulldog nevű márkát, és jóval több hatást láttam, de még nem ez az igazi.

2021. aug. 18. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából az van amit a nők is használnak. Egy hatóanyagos szérum nem függ a biológiai nemtől.

Ha ranctalanitani szeretnél használhatsz retinol. Ha hamlasztani akkor aha, bha sav.

Vannak magyar márkák mint a geek&gorgeous és az almost 1.618, koreaiak millió számra, revox stb. Skinsmart, tinamu és a hello skinről lehet rendelni is. Egyébként pl Dm-ben is kapható már egy csomó márka.

2021. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiféle krém nem kell. :)

Állati eredetű kaják, főleg csontvelő, c vitamin, és puff, kollagénbomba. (a kollagén kapszulák semmire sem jók, viszont leállítják a tested kolalgén termelését :) )

2021. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!