Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene férfiként borbélyhoz...

Illene férfiként borbélyhoz járnom haj és szakállvágásra?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Kivétel nélkül női fodrászaim voltak mindig. Kiskoromban néha anyám vágta le, mikor pedig nőttem, akkor elhordott a saját fodrászához. A szakállamat meg saját magamnak szoktam nyírni kisgéppel. Nem is gondolkodtam ezen sokat, amúgy sincsen túl sok borbély Magyarországon saját tapasztalatom szerint. A kérdés csupán akkor merült fel bennem, amikor egy Osztrák ismerősömmel beszélgettem. Ő mindig borbélyhoz jár, és konkrétan kinevetett, hogy én fodrászhoz járok.


Nektek mi a tapasztalatotok fiúk? Hölgyek; a barátaitok, férjetek, fiaitok szoktak borbélyhoz járni, vagy sima fodrászhoz ők is?



2021. aug. 20. 21:22
 1/2 Thunderfairy ***** válasza:
100%
A borbély is fodrász csak máshogy mondod. Csak a hajad vágasd. A szakáladat te is meg tudod csinálni ahogy olvasom vagyis a szakálért nem fizetsz másnak.
2021. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig egy ügyes cigány srác csinálta, volt referenciája, mobilis volt, és ha kellett akkor házhoz is jött, mindig jókat vágott, ismerte már a fejemet, és nem az volt mint sok embernél hogy fodrászról fodrászra jár, és változó az eredmény mindig. Ha nekem mid fade kellett, az az is volt.

Barberhez kíváncsiságból mentem el, mert elkezdtek érdekelni a mexikói, latin fazonok, és nem akartam kiszúrni magammal így vittem képet, és belefagytam a székbe a végén, amit engedett a hajam textúrája, azt ki is hozta belőle a csávó.


Közepes szakállam van, én magamnak ki tudom igazítani, és ahogy figyelgetem sokszor az üzletekben, nem túl meggyőző munkákat látni, főleg amikor a hosszából kell gépelni, nyakvonalat, arcvonalat, bajuszt gyakorlással lehet megtanulni.

Én nem érzem szükségét hogy másra bízzam ezt, így is kérdezték már többen hogy hajammal együtt csináltatom-e, és akkor mondom hogy csak a hajat bízom fodrászra.

2021. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!