Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban olaplex termékeket beszerezni?

Figyelt kérdés
Rengeteg jót olvasok róla, de azért nem a drogériás árkategória. Még egy-két alkalommal azt mondanám megérné megvenni, de elég hosszú a hajam, mindenből nagyobb mennyiség kell rá, és 3-4 hetente azért sokallnék érte ennyit kiadni. Esetleg van valami külföldi oldal, vagy akár itthon is beszerezhető olcsóbban?

2021. aug. 25. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Gardrobcsere oldalon
2021. aug. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Láttam már ott egy-két hirdetést, csak jobb lenne egy állandó hely, ahonnan tudnék rendelni folyamatosan
2021. aug. 25. 02:43
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Talán a we love hair én a legolcsobb és eredeti a termék.
2021. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En külföldön lakom és itt könnyen beszerezheto de nem olyan jó mint aminek hiszik. Semmivel nem tud többet mint egy jobb balzsam. Én megvettem az 1.-2-3-4-5 és 6 os számút is.. CSAK a 3as ér valamit ...de az sem egy nagy szám
2021. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
#4es:attól mert neked valami nem vált be, attól még nem rossz!!
2021. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nem is jobb egy jobb minőségű balzsamtól ami ráadásul olcsóbb is. Én próbaként használtam egy ideig direkt megvettem több darabot belőlük hátha 3-4 hónap után látok valami változást mert gondoltam kell idő neki....de vegyétek meg majd meglátásom mindenki a saját hibájából tanul
2021. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha itt gyakorin vissza keresel Olapkexes kérdéseket nagyon sokan írják ugyanígy válaszként hogy nem ér sokat..meg hogy semmire nem jó
2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából külföldi videókból láttam én is, hogy mennyire dicsérték. Jelenleg az Elseve Dream Long termékeket használom, de viszket tőle a fejbőröm nagyon, ezért néznék mást. Akkor mit ajánlanátok?
2021. aug. 26. 11:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durván roncsolt hajam volt 13 éves korom óta festettem,szőkítettem, feketeből szőke egy évben 2x. Amióta nem mosom annyit, nem festem,Naïf baba sampont használok és rizsvizet, csodás lett. A baba sampon nagyon kímélő , nem tesznek bele annyi vegyszert
2021. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!