Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon feher vagyok es...

Ha nagyon feher vagyok es jobban allna egy kis szín de felek h oregíteni fogja a nap/szoli a borom akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés
35 eves vagyok es mar vannak rancaim. Regen mindig barna voltam es jol is allt, de mar nem mernem az arcom barnítani az oregíto hatas miatt. De akkor mit csinaljak a fejemmel? 😀

2021. aug. 27. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Önbarnító
2021. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
napozz. vagy fogadd el magad úgy ahogy vagy
2021. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Dove onbarnitos testapolot próbáld ki
2021. aug. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2021. aug. 28. 05:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Es ha csak egy egyszeri alkalomra szolizom le magam? Elmennek parszor elotte. Az is mar oregit?
2021. aug. 28. 06:00
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Szolizz bátran, vedd lejjebb az arcbarnítót. A mostani gépeken már szabályozható. Szolizok én is, fél óra minden nap, én se szeretek hullasápadt lenni.
2021. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Fél óra minden nap?? Te normális vagy? Egyrészt rohadtul nagy eséllyel lesz bőrrákod, másrészt az erős szolibarna szín meg aszott bőr egyáltalán nem szép és ennyi szolizással ezek garantáltak.


Nekem is alapból fehér bőröm van, könnyen leégek, de másnapra bebarnul(2-es bőrtípusom). Nyaraláson lebarnultam, azóta kéthetente szolizok 9 percet és az is bőven elég, hogy fenntartsam a barna színemet. Ennél gyakrabban járni felesleges és káros. Vannak olyan gépek, ahol tudod szabályozni az arcbarnítót, azt vedd alacsonyra.

2021. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

#7: igen, napi fél óra. Tele voltam komedókkal, pattikkal, begyulladt szőrtüszőkkel. Ahogy egyre többet szoliztam, egyre inkább tűntek el. Amikor abbahagytam, visszajöttek.


Egy közeli szalon bezárásakor olcsón megvettem a gépet, a párom beüzemelte. Minden este fürcsi után befekszem, olyan fincsi! Imádom ahogy süti a bőrömet, kellemesen ellazít. A gyulladások meg a múlté lettek!

2021. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!