Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny bőrűként mivel...

Trashboy kérdése:

Érzékeny bőrűként mivel érdemes borotválkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mit ajánlanátok érzékeny bőrre borotválkozásra? Eddig egy Gillette Fusion 5 borotvát használtam de amikor elkezdtem használni sem volt valami kényelmes, abból a szempontból, hogy mindig kipattog az arcom és borotválkozás után csíp főleg a nyakam. Próbáltam már borotválkozás utáni krémet is de sokat nem használ. Aztán vettem egy Philips Oneblade Pro-t mert mindenhol azt reklámozták, hogy hű de jó borotva, meg sokan írták hogy érzékeny arcra elektromos ajánlott. Hát nem vagyok megelégedve ezzel az oneblade-el mert normálisan csak szőr iránnyal szembe vág, gyorsan eltömítődik a tövénél a szőrtől, gyorsan kopik a penge(elég erős drótos arcszőrzetem van), nyikorog/ropog a markolata szóval nem jó. Esetleg nem tudtok valami jó elektomos borotvát ami jó simára leviszi a szőrt? Kb. 50ezer lenne a max keret. Sokan írják a biztonsági borotvát is de azzal csak szétkaszabolnám az arcomat :D. Ja meg még az érdekelne, hogy elektromos borotvánál milyen fajtát érdemes venni? Körkéses vagy rezgőkéses?



2021. aug. 28. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Elektromos borotva. Abból igazából mindkettő jó lehet: rezgő vagy forgó késes, inkább az arc formától függ. Olyan sima nem lesz, mint borotvával, de kevésbé irritálja.
2021. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!