Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Unom a hajam, vágassak,...

Unom a hajam, vágassak, növesszem, fessem más színre?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 28. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát ezt már ne vágasd...
2021. aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
65%
Növeszd meg, legyen kék!
2021. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Növeszd és válassz valami jó szint :) ez a lilás nem az igazi.
2021. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Vágasd le, valami nagyon rövidre, vagy ha bátrabb vagy, akkor kopaszra is akár 🙂
2021. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is vágasd le rövidre. Beírod Google-be, hogy pixie, én olyanokra gondolok, nem a hajnyírógéppel letolt hajra.
2021. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyan mintha feltennék egy képet a lábamról, hogy milyen színűre fessem a körmeim, aztán jönnének a válaszok, hogy kékre, pirosra, fosbarnára, én meg benyögném, hogy na megint a lábfétisesek :D

Jó buta vagy...

2021. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Írtam privát üzenetet. Ott részletesen próbálok segíteni neked. Ha gondolod nézd meg
2021. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Vannak nagyon jó rövid frizurák. Sok stílusban.

Rövid haj praktikus és ha olyan fazont választassz nincs vele sok gond. De az nem jó benne, hogy gyakran kell vágatni, és a beszárítás, frizura beállítás is tud fárasztó lenni.


Növeszteni is lehetne. Ahoz meg valami hullámos, vagy fonott frizurát tudok elképzelni. Hosszúhoz még olyanra gondolok, hogy vágacc egy frizurát és kiengedve hordod.

Hosszúnál jó, hogy sok mindent lehet vele kezdeni. Ha megunod könnyen lehet új frizurát csinálni belőle. És sok stílushoz is jó kiegészítőkkel. Hosszú hátránya, hogy nehezebb mosni, sok a csomó benne, gyakran útban van.


A szín kapcsán nem tudok tanácsot adni. Az annyira személyiségfüggő. A munkádnál sem biztos, hogy mindegy.


Nekem hosszú a hajam. Nagyon szeretem. A hét minden napján ha tehetem más a frizurám. Gyakran bővítem a repertoárt.

Remélem tudtam segíteni!😀

2021. aug. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Milyen hajfétisesek? Mondja ezt az, aki mar a sokadik ilyen kérdést írja ki, mindig másik csajnak a ki tudja, honnan lenyúlt képét felhasználva...
2021. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
12,hol írta hogy ő van a képen?..lehet mintának szánta de az itteni fétisesek már tényleg sok..főleg a kopaszfétises..
2021. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!