Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fodrásznak megmondom,...

Ha a fodrásznak megmondom, hogy 4mm-esre hagyja a fejem tetejét és úgy csináljon átmenetet, akkor a fodrászok 2/3-a miért hagy 8-10 mm-t a fejem tetején?

Figyelt kérdés

Biofodrászat, egy rakás sz@r. Van, aki jól megcsinálja az ott dolgozó csajok közül (fiúk már rég nincsenek ott), de a nagyja mindig úgy dolgozik, hogy megcsinálja, megkérdi, hogy "Jó lesz?" (de a tekintetén látszik, hogy: "Takarodj már a francba!"), én találomra belecsípek a hajamba és tényleg úgy tűnik, mintha jó lenne, itthon pedig, amikor megmosom a fejem, a hajszálak rendre 8 millisek, sőt, akad egy centis is.


Hát ha ennyire húgyagyúak manapság a fodrászok nagyobbik része, akkor én mehettem volna pilótának is akár, vagy mittudomén...


Miért van ennyire a szakma felhígulva?



2021. aug. 30. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg jó és olyan hajat akar amilyet elképzel nem a bio hair be jár. Olcsónak olcsó de olyan is. Kiadsz érte 1 kicsit többet elmész egy magán barber fodrászhoz és az megcsinálja jól.
2021. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja,barber shopba menj vagy egy normális szalonba,drágább,de értik a dolgukat.
2021. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Juj biohairbe ne menj, nincs olyan sos helyzet, hogy oda menj. Ott a legalja dolgozik. Gondolj bele, alkalmazottak, fizetést kapnak, szarnak a hajadra.
2021. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért csodálkozol, hogy egy olcsó helyen így dolgoznak? Nekem is voltak ilyen gondjaim, aztán végül úgy döntöttem, inkább fizetek 5000-el többet, de legyek elégedett. Menj olyan helyre, ahol látsz referenciamunkát az illetőtől
2021. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs extra igényem, csak annyi, hogy gyalulja már le annyira, amennyire kérem, mert így is gyorsan nő!
2021. szept. 1. 19:17
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Mitől olyan olcsó a biohair? Kis magán fodrászatoknál ugyan annyiért vágnak.


Én egyedül azért járok oda, mert kényelmes, hogy online sorba állhatok, nem kell ez köré igazítani a napomat

2021. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem olcsó a bio hair, de a fodrászok fizetést kapnak, azaz alkalmazottak. Nem ugyanaz, mint amikor valaki vállalkozóként csinálja, olyankor az elégedett vendég jóval fontosabb.
2021. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez igaz, de nincs mindenkinek annyi szabadideje, hogy vállalkozó fodrászokhoz rohangásszon. Ezért álltam át ilyen szalonokra, ahová jártam előtte fodrász ilyen időpontokat adott, hogy hétköznap 11:00, mert ő reggel 9kor kezd dolgozni.
2021. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam már a Biohair- ben mikor sürgős volt és nem volt 1 hetem fodraszkisasszonyra várni, mert neki csak ekkor meg akkor jó, mert a gyereke meg a kutyája macskája..... a biohairben mindig van valaki, beosztás szerint, igen, ez jó, de a fodeaszok valóban gyengék. Aki jó, nivosabb helyre megy vagy saját szalont nyit.
2021. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én idáig 4x voltam, megvagyok elégedve velük, nem kértem semmi extrát, oldalt rövidebb, fenn hosszabb. Férfi vagyok amúgy
2021. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!