Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 25 éves nő vagyok, és úgy...

25 éves nő vagyok, és úgy kopaszodom mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Kislány koromban mindig hátra volt kötve a hajam, tulajdonképpen 18 éves koromig nem is hordtam másképp. Viszont addigra a folytonos összekötés miatt elől elveszítettem a hajamat. Mint a férfiak "MickeyEgér"-ben kopaszodom.

Természetesen most is van, hogy összekötöm, ilyenkor napszemüveggel (homlokomra feltolva), vagy sapkával takarom el ezt a részt. Most viszont, hogy itt az ősz, a napszemüveg nem megoldás, a nap se süt, de a sapkához még meleg van.

Nagyon hosszú hajam van, de nagyon szeretem, sokszor hordom kiengedve, de munkához, összekötöm, hogy ne zavarjon. Kényelmesebb sportolni is ha felkötöm a hajamat, viszont ilyenkor, mivel nincs kiengedve, nem rejti el semmi a kopaszodásomat.

Nem szívesen megyek emberek közé, felkötött hajjal, pedig sokszor mikor boltba rohanok sincs 1 órám hajmosásra ápolásra szárításra, vasalásra (használok hővédőt), tehát ilyenkor összekötöm a hajam, ami egyébként hátul meglepően dús és nem sovány kis copfom van, hanem elég látványosan mutat, jól is állna az arcomhoz, ha nem lenne ilyen siralmas a homlokomnál a helyzet...


Valaki tudna tanácsolni valami készítményt erre?

Esetleg életmódbeli tanács? Étkezés? vagy esetleg olyan hajviselet, ami nem terheli meg sportolás közben sem a hajhagymáimat?


Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2021. aug. 30. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2021. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem a folyamatos kötés miatt kopaszodsz! A haja minden embernek hullik, de az egészséges embernek újra nő a haja a kihullott haj helyett! Tehát, nem kopaszodik!

Neked valamilyen oknál fogva elöl nem nő vissza a hajad, hanem csak hullik. Szakembert keress fel mindenképpen, még mielőtt megveszed a méregdrága "csodakelészítményeket", amikről aztán kiderül, hogy felesleges pénzkidobás volt, mert hatástalanok...

2021. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfiasan kopaszodsz, akkor könnyen lehet hormonzavar mögötte. Mindenképpen menj orvoshoz
2021. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Helytelen étrend vagy hormonprobléma lehet. Én is az orvost javaslom
2021. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!