Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok?...

Milyen sampont használtok? Tudtok olyant ami nem olyan drága, viszont minőségben azért jó?

Figyelt kérdés
Én most Garnier fructis sampont vettem. Viszont így is 400Ml 890Ft volt.
2021. szept. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj fodrászkellékesbe. Ne a kallost vedd meg, vannak attól sokkal jobbak.
2021. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Rossmannos Isana sensitiv sampont ( cottonflower+kornblume)használok. Nagyon szeretem és az illata is nagyon jó.
2021. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Elseve total repair 5.
2021. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Az Elseve samponok tényleg jók, a total repair 5 is, bár én most az extraordinary oil-t használom és le vagyok sokkolódva, hogy pihe-puha a hajam. Pedig sokfélét kipróbáltam már, gyógyszertárból is, fodrászkellékesből is és ez egészen jó.
2021. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor szlikon- és szulfátmenteset veszel. Jobbak szerintem kicsit drágábbak, de sokkal tovább elég egy flakon (pl. Olaplex sampon, Joico, stb.).
2021. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!