Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy új éjszakai krémet...

Vettem egy új éjszakai krémet reggelre piros lett az arcom és a szemem alatt meg duzzadt? Mitől? Hamar elmúlik?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Allergia. Ne használd többet.
2021. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is erre tippeltem. Mennyi idő alatt múlik el? Kezeljem valamivel?
2021. szept. 2. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát esetleg ha van allergia elleni krémed vagy kamillateás borogatás.

Ha nem túl súlyos, akkor szerintem ma elmúlik,ha rosszabbodik pl. kiütések, erős viszketés,felhólyagosodás, akkor érdemes orvoshoz menni.

Jobbulást kívánok!

2021. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ittam calciumot . Nem viszket csak piros meg érzem hogy meleg az arcom.
2021. szept. 2. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Calcium felesleges. Nem csinál semmit. Allergiára antihisztamin kell, ami bőrtunetekre is jó az a cetirizin. Inkább ezt próbáld meg.
2021. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Milyen krém volt? Ne használj egyébként semmit, amiben parfüm vagy alkohol van. Ajánlom a CeraVe hidratálóját vagy a La Roche Posay Cicaplast Baume B5-öt, ezekben nincs semmi irritáló anyag.
2021. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!