Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Laumar instantense plus emelő...

Laumar instantense plus emelő hatású szérumról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire hatékonyan csökkenti a szem alatti ráncokat, karikákat? Valóban olyan hatásos mint a forgalmazó oldalán emlegetik? Kinek mik a személyes tapasztalatai?

#karika #ránc #karikás szem #laumar #instatense plusz #szem alatti ráncok
2021. szept. 2. 16:19
 1/3 anonim válasza:
Szia! Sikerült azóta beszerezni? Kíváncsi lennék, hogy mennyire hatásos. Köszi, ha válaszolsz.
2021. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megvettem :) a szem alatti mini kisimítja valóban kisimítja pár órára. Ami viszont engem nagyon meglepett, hogy a syringoma-imat is hasonlóképp eltünteti. Úgyhogy csak ajánlani tudom :) mióta megvan minden nap használom.
2021. dec. 2. 21:47
 3/3 Anna49 válasza:
Ismerem és használom ezt a terméket. Nagyon szkeptikus voltam az elején, illetve sokáig vacilláltam hogy megvegyem-e annyira hihetetlennek tűnt az egész, de végül a honlapon olvasható vélemények meggyőztek. Nagyon elégedett vagyok a szérummal pontosan azt teszi amit írnak róla, nekem kb. 8 órán keresztül szépen kifeszesíti a szem alatti táskáimat. Már a második tubust használom el, és hosszú távon azt vettem észre hogy alapból csökkent a puffadás mérete a szemem alatt. Szóval én bártan ajánlom másoknak, nem fogjátok megbánni!
2021. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!