Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az álamig érö hajam menyi idö...

Az álamig érö hajam menyi idö alatt nö meg körülbelül?

Figyelt kérdés
Kicsivel váll alá érö hajam volt.De nagyon töredezet volt ezért levágatam a töredezet részeket. Körülbelül mennyi idő amig váligéröre megnö. Általában öszefogva hordtam így nagyon zavar hogy nemtudom öszekötni.

2021. szept. 7. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1.5 cm.... szóval kb 5 hónap
2021. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1 es!

Uh hát akkor ez nagyon nagy szenvedés lesz most csatokkal próbálom eltüzni viszont ugy suliba nem nagyon tudom hordani mert nagyon hülyén néz ki.

2021. szept. 7. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha zavar, egyszerűbb akkor már teljesen rövidre lenyírni. Szerintem az sokkal jobban is néz ki.
2021. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.as

Pontosan milyen rövidre gondolsz?

2021. szept. 7. 21:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor hosszabb volt a hajad általában mennyit hordtad ösze fogva?
2021. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Mivel nagyon gyorsan zsirosodot és a végei nagyon ösze visza áltak ezért szinte 0-24 ben miután megmostam megszáritotam rögtön ösze kötötem.Ha valamilyen fontosab eseményre mentem szépen kifésültem ki vasaltam de nap végére már akkor is borzalmas volt.

2021. szept. 7. 21:29
 7/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok, ne vagasd, inkább húzd ki ezt a lapot hónapot. Esetleg csinálj mini copfot ha jól áll, azaz a fejed tetejére csinálsz kis copfot vagy kontyot, az alsó rész pedig lóg.

Hasonló: [link]

2021. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Pár hónapot akart lenni.... felulirt a telefon.
2021. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdezö!


Ha tényleg 0-24 ben öszefogva hordod akkor lehet tényleg megérné levágatni.


Hogy ha tényleg a rövid haj melet döntesz akkor 2 opciod van.


1.es

Az a verzió hogy gépel rövidre nyiratod.


Elönyei:Ha veszel egy hajnyiro gépet magadnak tudod nyirni nem kell fodrászhoz járni. A hajmosás szinte semi idöbe nem telik.


Hátrányai:Nagyon kevés nönek/lánynak ál jól.


2.es

Az a verzio hogy bármilyen rövid "fius" frizurát csináltatsz eben is lehet felnyirás de nem muszály.


Elönyei: A legtöbb lánynak jól áll .A hajmosás it is gyors.


Hátrányai:viszonylag sokszor kell fodrászhoz járni. Regelente zselével vagy hajlakal be kell löni.


De szerintem a te estedben megérné valamelyik rövid hajas opcio.


Bocsi a nyelvtani hibákért nem tudok telefonon normálisan gépelni.

2021. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Köszönöm a részletes ismertetöt😀


Át gondolom a rövid hajat nem gépel nyirtat mert azt nem merném beválalni.De a fiusat még talán.

2021. szept. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!