Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos termékek hol kaphatók...

Aurélia kérdése:

Kallos termékek hol kaphatók Budapesten?

Figyelt kérdés
Hogy őszinte legyek, engem csak a Kallos Color hajpakoló érdekel. Lengyelországban, ahonnan jövök, Kallos kapható a hagyományos drogériákban, de itt a Rossmannban vagy a DM-ben soha nem láttam. Amikor két évvel ezelőtt itt jártam, láttam Kallost az ázsiai diszkontokban, de egyáltalán nem voltak olcsók, és a lejárati időn néha is túl voltak. Hol lehetnek viszonylag alacsony áron?

2021. szept. 10. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Fodraszkellekesben es kinaikban szoktam latni, illetve van bolt is, a mammut kozeleben (Kallos Cosmetics).

Most hogy olcso vagy sem? Nem tudom, mert nekem nem tunt eddig draganak sehol.

2021. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott már voltam, kb. 1390 ft kerültek be ezek az 1-literes hajpakolók, én pedig emlékszem látni valahol alacsonyabb árat, 1000 ft körül, ezért is kérdezem
2021. szept. 11. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, minden dragult, nyilvanvaloan mar nem olyan arak vannak, mint evekkel ezelott. Neten is ennyiert, ha nem tobbert mennek.

Bar szerintem 1 liter termekert meg ez se sok, sot, kifejezetten olcso.

2021. szept. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!