Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, milyen módon szoktatok...

Hogyan, milyen módon szoktatok hajat mosni?

Figyelt kérdés
Elsősorban melyik hajmosási módszer vált be nektek? Milyen frizurát hordtok és mekkora a hajatok?

2021. szept. 13. 06:41
A kérdező szavazást indított:
Zuhanyzáskor hátrafelé
Zuhanyzáskor előrehajtva
Kád fölé hajolva tusolóval
Kádba hajolva csap alatt
Mosdóban csap alatt
Mosdóban tusolóval
Mosdóban, vízbe mártva
Csak a fodrász mossa, előrehajolva
Csak a fodrász mossa, hátrafelé
Egyéb: Lavór, vödör, eső, stb....
76 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kádban ülve hátrafelé
2021. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Otthon leggyakrabban kád fölé hajolva, zuhanyfejjel. Ha nagyon ráérek, akkor a kádban ülve. Ha viszont olyan helyen vagyok, ahol zuhanyfülke van, ott tusolás közben hátrahajtva.
2021. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Tusolás közben, hátrahajtott fejjel. Azt hittem mindenki így csinálja, egyszer kellett kádba hajolva megmosnom, borzasztó volt, a hátam három napig kivolt utána.

Rövid hajnál lehet működik, de az enyém majdnem a fenekemig ér és rengeteg, a súlyától azt hittem elroppan a nyakam. :D

2021. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Metionin ***** válasza:
89%
Tusolás közben, felváltva. Úgy szoktam hogy kettéveszem és a fejtetős részét megmosom, az lóg előre amíg a hátsó részét is megmosom, aztán öblítem így kettéválasztva, majd az egészet egyben, hátrafelé. Ha nem veszem ketté, a közepe koszos vagy samponos marad. Kádba hajolva csak a hajfestéket öblítem ki, az is megviseli a derekamat :D majdnem fenékig érő, vastag hajam van.
2021. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Zuhanyzás közben ketté választom és igyekszem csak a hajtöveimet behabosítani samponnal, utána lemosom és a hajvégekre balzsamot kenek. Amíg az áll, addig megborotválkozom és megmosakszom máshol és kb 5-10 perc múlva öblítem le. Aztán betekerem törülközőbe és ha tehetem, hagyom magától megszáradni, ha nem, akkor meg langyos levegővel átfújom.


3-4 naponta szoktam hajat mosni, közötte néha használok szárazsampont, hogy ne nézzen ki nagyon hányásul a hajam.

2021. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, nekem mell alá érő, hullámos és elég dús hajam van.
2021. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
A zuhany alatt szoktam leborotválni a fejemet. Először szálirányban, aztán ellenkezőleg.
2021. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Kád, előre hajolva.

Derékig érő hajam van, nincs frizurára vágva, be szoktam fonni.

2021. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

belefekszem háttal a kádba, jól kiáztatom, utána a sampont is úgy mosom ki, majd leeresztem és a sampon maradékát meg a balzsamozást már zuhannyal

(viszont ez nekem rituálészerű, ráérős mert csak hetente mosom)

2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kád mellett állva. :)

Csak az öblítéshez hajolok a kád fölé.

De ha olyan helyen vagyok, ahol van állózuhany, akkor ott a zuhany alatt hátrafelé hajolva. Sajnos otthon csak kád van. A nyaralóban van állózuhany, vagy utazáskor, uszodában stb.

Fodrászhoz ritkán járok, olyankor ülve, hátrahajtva mossa meg.

Hosszú, majdnem derékig érő hajam van.

2021. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!