Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szexuális élet tényleg...

A szexuális élet tényleg csökkenti a pattanásokat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonrendszerre jó hatással lehet, legfeljebb azért javíthat rajta, de nem hiszem, hogy érdemben befolyásolja.
2021. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ mi számít szexuális életnek... én és egy barátom mindketten sokat maszturbálni, tomboló hormonú szűzek vagyunk, de nem tudom van-e bármi köze ennek ahhoz, hogy szép a bőrünk.

Én pl kb azóta maszturbálok, amióta az eszemet tudom, régen mondjuk nem rendszeresen, de akkor ugye még nem kamaszodtam:/

2021. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 nőgyógyászom szerint nem elég önmagában az orgazmus, abból is sok kell + a boldog, szerelmes lelkiállapot. Ezek jó hatással vannak a hormonrendszerre, az egész szervezetre, de nyilván nem csodaszer.
2021. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oh, hát én szerelmes vagyok😅 a boldog az relatív, sokat nevetek, így koliban boldogabb vagyok, mint otthon voltam🤷‍♀️, bár egyik tesóm picit hiányzik

#3-as vagyok, bocsi, hogy hülye választ adtam a kérdésre😓

2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ezzel alázzák a szüzeket. Mert aki szexel, az szed fogamzásgátlót, na attól többnyire szép lesz a bőr.
2021. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!