Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem fodrászkellékes...

Tudnátok nekem fodrászkellékestől száraz hajra hajpakolás?

Figyelt kérdés
A drogeriasbol sok felét megprobaltam de egyik se jó, a fodrászok azt mondta valami jó tömény kéne de márkát nem mondott.

2021. szept. 17. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nézted már?

[link]

2021. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szívből tudom ajánlani neked ezt a hajpakolást, óriási mennyiség, nekem egy tégely fél évre elegendő a hátam közepéig érő szőkített hajamra. Gyönyörű, egészséges, nem töredezik azóta a hajam, és nem is olyan drága, 2800ft-ért vettem fodrászkellékesben.

2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kellene csak a fodrászkellékeshez ragaszkodni. Olyat kell venni amiben olaj van, mert ha nincs benne hanem csak szilikon akkor olyan mintha semmit sem csinálnál a hajaddal. Ne tévesszen meg a selymes haj, a selymességet a szilikonnal is el lehet érni de az nem táplálja a hajat csak könnyen fésulhetővé teszi.

A krémmánián nagyon jó ebből a szempontból, megnézheted az összetevőket és a tapasztalatokat is.

2021. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!