Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó lenne ez a hajfesték a...

Jó lenne ez a hajfesték a hajamra?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom úgy használni hogy nem szivatom le a hajam előzőleg?

A természetes hajszínem valami ilyesmi: [link]


Ha csak azt a hajfestéket használom akkor nem lesz változás?


2010. aug. 31. 15:38
 1/5 Carena ***** válasza:
Nem nagyon! Mivel a hajszíned sokkal sötétebb! Egy világos hajfesték,így nem sokat tehet!
2010. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a hajad. Van akinek elsőnek befogja van akinek nem. Hajfüggő. Nekem is barna hajam volt, bár nem ennyire sötét, de egyből befogta a szőke festék. Persze nem olyan világosra de szép lett. De azt hozzá kell tennem,hogy szerintem a szőkítős hajfesték kell. Nekem is azzal lett befestve. Nem roncsolta a hajam,de a szőke az nagyon kényes. Én is állandóan ápolom, meg hát nem is szép a szőke hosszú haj amikor ápolatlan.:)
2010. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem világosító, vagy szőkítő árnyalat, tuti, hogy nem fogja befogni! Ha befested, csak szív rajta egy kicsit a hidrogén és vöröses lesz.

Előtte mindenképp le kell szőkíteni az egész hajad!

2010. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a kép alapján elég sötét az eredeti hajad. legalább középbarna, vagy sötétbarna.

Ha 6%-os hidrogén-peroxid van benne, akkor max. 2 árnyalatot fog világosítani, azaz világos vörösesbarnára fogja szívni.

Ha 9%-os hidrogén-p-d van hozzá (vagy fodrászkellékboltban ki lehet cserélni?) akkor már 3-4 árnyalatot is világosíthat, azazsötétszőke-középszőke lehet vöröses mézszőke árnyalattal.

Mindenképpen ajánlom a 9%-os hidr.-peroxiddal, és fokozatosan világosítsd. Mert azzal 3-ra már szép lesz.

De ha nem akarod lassan világosítani, akkor 12%-os hidr.-peroxid szőkíti ki, ilyet vegyél a hajfestékhez, vagy olyan festéket vegyél, aminél ez a % található.

de akkor nem szabad sokszor befesteni csak a tövét később, mert roncsolhat!

2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, ráadásul ez a szőke kicsit sárgás, ami elég kevés embernek áll jól.
2010. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!