Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta otthon? Ti hogyan...

Intimgyanta otthon? Ti hogyan szeditek le a szőrt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lábam, karom illetve a bikinivonalam évek óta én gyantazom, és most pár hónapja beruhátam egy gyantamelegítőbe is (Waxx) azóta a szeméremdombomon is gyantaval tavolitom el a szőrt, azonban lentebb a nagyajkakon sajnos sehogy se sikerül. Van erre valakinek jó praktikákat?



2021. szept. 18. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Hideggyanta. Kisebb csíkokra vágom és először az egyik majd a másik oldalt megcsinálom.
2021. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én 4-5 alkalommal eljártam kozmetikushoz és megfigyeltem hogy csinálja. Azóta simán megy magamnak is. Esetleg keress neten tutorial videót.
2021. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért lettem lepontozva?
2021. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Használj gyantázás előtti lemosót és tartsd feszesen a bőrt már akkor is amikor felkened a gyantát.

például:

[link]

2021. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem csak úgy megy, hogy nagyon kis felületre (kb ujjbegynyi) viszem fel egyszerre a gyantát (melegitőben a zöld korongos vált be, vagy hideg időben a cukorgyanta [ebből az alveola működött jól, de csak a normál, mert a sensitive nyúlt és folyt, ill. spéci intim gyantám is van, de semmivel nem tud többet, mint a zöldem, csak 2x annyiba kerül], előtte sok hintőporral védem a bőröm. Az én szőreim össze-vissza irányokban nőnek ott, és nagyon nem mindegy, merről merre kenem és húzom a gyantát.

Jó lenne, ha 3 kezem volna, úgyhogy csak akkora felületen tudom biztonságosan gyantázni magam, amekkora részt egyidejűleg a bal kezemmel ki tudok feszíteni. Rohadt lassú művelet...

2021. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 20. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a márkát használom mint amit te is írtál. Én úgy szoktam az ajkaknál és lentebb, hogy teljesen az ágy széléhez ülök és előttem van egy kozmetikai tükör. Így látom, hova is kenem a gyantát. Még lentebb, pl a végbélnyílásnál, lefekszem az ágyra a bal oldalamra, előttem ugyanaz a kozmetikai tükör van (Konkrétan belepucsítok) és felkenem kis adagokban a gyantát. Ha kényelmesebb vagy szükséges, akkor megemelheted a lábad vagy a másik kezeddel kicsit széthúzhatod a popsid hogy jobban hozzáférj. Miután végeztem a gyantázással, utána epilátorral még keresztül megyek a gyantázott felületen, így azok a szőrszálak is eltűnnek amit a gyanta nem szedett ki.

Mindig használj hintőport és javaslom, ha te is az ágyadon fogod csinálni, akkor teríts magad és a tükör elé régi törölközőt. A bőrt minden esetben próbáld meg kifeszíteni amennyire csak lehet.

2022. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!