Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik pakolás használ jobban...

Melyik pakolás használ jobban a roncsolt, szálkás hajnak, melyik állítja vissza a roncsolt haj szerkezetét? A Serical latte (tejes) vagy a a Serical placenta?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem, mert nem tudom melyik a hatékonyabb, mindenki mást mond. Elsősorban személyes tapasztalatok, szakemberek (fodrászok) véleménye érdekelne.
2010. aug. 31. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
a latte kifejezetten erre van, én is ezt használom, nagyon szeretem:):)
2010. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az elszálkáésodott töredezett véget csipetsd le... s utána ápold:) ugy gyorsabban is nő me gnem töredezik tovább... én a nivea terméket is ajánlanám:)
2010. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nivea egy kalap kaka, és amugy sem a kérdésre válaszoltál....
2010. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt a tejes is és a placentás van most. Nekem a placentás sokkal jobban bevált :)
2010. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem fogja helyreállítani a szerkezetét és a törött hajvégeket összeforrasztani, maximum javít a tapintásán és a fényén. Vágasd le a töredezett részt és utána ápold és használd a pakolásokat.
2010. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20.46-os: igen,tudom, hogy a roncsolt,tört végeket semmi sem forrasztja össze,ezért le is vágattam a a töredezett részeket,de a hajam szerkezete így is megsínylette a sok festést,mert sokkal kevesebb hajam van,mint régen. Ezért akarok alapvetően a szerkezetén javítani.
2010. szept. 1. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a placentás van most de jobb volt a latte illatra is

lattet fogok venni hamarosan


(szőke hajam van 5 hetente festem)

2010. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt a problemam, el mentem a varosunk legjobb fodraszahoz es o a zold placentat ajanlotta nekem..es egy jo 20 centit le is vagott a hajambol:)..epp most van rajta masodjara.. de mar az elso hasznalat utan is nagyon jol latszott a valtozas.szerintem a lattet azert szereti mindenki mert jo az illata..en ajanlok neked vlmt, elobb vedd meg ameik neked szimpibb aztan probald ki a masikat is.. es majd meglatod meik jobb:)
2011. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!