Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első borotvának mit ajánlatok?

Első borotvának mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Minden tanácsot szívesen meghallgatok mivel még az életben nem használtam borotvát, apám pedig már régóta lelépett szóval nincs aki tanácsot adjon :)


Milyen borotvát vegyek? Simára szeretném borotválni az arcom.


Kell borotva hab is, ha jól tudom, ti milyet ajánlanátok?


Őszintén fogalmam sincs mennyiből jön ki egy olyan borotva ami jó minőségű és nem kell folyton cserélgetni, egy 15-20 ezer elég rá? Ez csak a borotvára, gondolom a borotvahab csak nem olyan drága.


Bármi más tanács / dolog ami még kellhet? :) Köszönöm


17/f



2021. szept. 20. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre azt mondanám, egy Gilette Match 3, cserélhető fejes borotva. Emberi árban van, kényelmesen használható, és viszonylag hosszan bírja a fej. Borotvahabból konkrét fajtát nem tudok ajánlani, de ne a leg olcsóbbak közül válassz :)
2021. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mach 3 (így írjuk) kb. a csúcs. Szerintem jobb mint a 4-5 pengés változatok. Könnyebben ki tudod takarítani.


Borotvahabból a gillette zselés tökéletes.

Amit viszont kerülj: aldi/lidl/müller/DM saját márkás HABOK. Nagyon gagyi szinte mind. ALig csúszik rajta a borotva, sőt egyszer olyat is vettem, ami rendesen égetett, kissé megszaladt nekik a menthol.

2021. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jelentem 10 éve borotválkozok, azóta is csak a zöld színű wilkinson sword-el. 3 pengés, elég az. Én nem szeretek felesleges kibocsátásokba keveredni.
2021. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!