Egerben jò fodrász?

Figyelt kérdés

Tud valaki jò fodrászt egerben aki jòl vág?

Derékig érő hosszú fekete hajam van de meguntam mert nem igazán tudok vele mit kezdeni pláne munkába, zavarò és sehogy sem áll állandòan a fejemre lapul.

Szeretném ha a hossza megmaradna de lenne valami formája, tépettre gondoltam. Az a baj akiknél régebben voltak valahogy sose azt készítették el amit szerettem volna hiába vittem ròla fényképet. Ezért keresnék olyan fodrászt aki tényleg megtudja valòsítani az elképzelésemet. Nagyon nehezen szánom rá magam mert régòta növesztem, de ígyse jò hogy mindig felvan kötve és nem tudok vele mit kezdeni.

Egerben keresnék elsősorba de ha valaki tud valakit aki tényleg nagyon jò akkor szòba jöhet más város, falu is :)

Köszönöm előlre is!



2021. szept. 21. 07:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!