Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke hajból szürkét...

Sötét szőke hajból szürkét csinálni/festetni egyszerű/ jól nézne ki?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
19/F
2021. szept. 24. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Schwarzkopfnak van szerintem szürke festéke a Live szériában. Ha nem túl sötét szőke a hajad, akkor az lehet befogja a hajadat. Ha nem akkor előtte szőkíteni kell.
2021. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sötét, szinte már barna
2021. szept. 25. 07:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor előtte mindenképp szőkítőt kell rákenni. Ha youtubeon rárekesel angolul sok videó van fent, hogy hogyan kell csinálni. Grey hair dye for men, dye hair gray guy ilyesmikre keress rá szerintem.
2021. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És én ezt otthon meg tudom csinálni, vagy csak elrontanám? Nem csináltam még ilyet
2021. szept. 26. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha soha nem festetted még a hajadat, akkor nem ajánlom, hogy szürkére festéssel kezdj neki. Bár ha rövid a hajad, akkor annyira nem gáz, hamar lenő.
2021. szept. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miku-neko válasza:
Figyelj, szerintem mindenképp fodrászhoz menj ezzel. Nem éri meg otthon kísérletezni, ráadásul annyi pénzt adnál ki a szőkítőre meg festékre, amennyit egy fodrásznál is otthagynál, de akkor legalább biztos olyan lenne a hajad, amilyennek te akartad. Nem éri meg a kockázatot. Keress fel egy jó fodrászt inkább :).
2021. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!