Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj tényleg olyan...

A ricinus olaj tényleg olyan jó mint mondják?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A ricinus olaj tényleg noveszti a haját?

Egy átlagosan növő haj mennyire nő gyorsabban a ricinus olajtól?


(mindenféle javaslatot, tapasztalatot szívesen fogadok)



2021. szept. 24. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem nem hasznalt, fel evig hasznaltam. Viszont egy ideje emelt dozisban szedek C es D vitamint es brutal sokat nott a hajam par honap alatt.
2021. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Épp tegnap olvastam rola, na mondom ujra neki allok, hosszabb idore, mert eddig mindig koran par alkalom utan abbahagytam.

Te masodik mit ertessz emelt dozis alatt?

2021. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne:) menmyi c es d vitamint szedsz?
2021. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szempillámat növesztette jó hosszúra (dúsabb nem lett). Ezért gondolom hogy valóban jó a hajra is. Kipróbáltam a hajon is, de nem voltam kitartó. Elég sűrű olaj ezért össze is keverheted langyos kókuszolajjal. Igazából azt is használják hajnövesztésre. Sok oldalon olvastam hogy mennyi embernek bevált.
2021. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi kajával, vitaminokkal jobban jársz. Utóbbiból megteszi egy jó multi is, nem kell a fenszi túlárazott "hajkapszulát" megvenni, ugyanaz van benne. Kollagén meg az ízületekre jó, nem a szőrre fogja felhasználni a szervezet.
2021. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!