Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot ajánlotok ?

Milyen balzsamot ajánlotok ?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Dm-ben vagy Rossmann-ban kapható(az van közel)

Válaszokat előre is köszönöm:)



2021. okt. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nehéz bármit is mondani.

Milyen célra kellene? Milyen a hajad? (Töredezett, festett, száraz, göndör, gubancos, szőkített, stb.)

Nekem a rózsaszín tubusos manna balzsam bevált, de hát könnyen lehet hogy a te hajadnak más kellene.

2021. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi,ezt tényleg kihagytam.

Egyenes,sötét szőke,hamar zsírosodik

2021. okt. 1. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen könnyed hidratáló balzsamokat javasolnám, mint pl az aloe hair food.
2021. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző nagyon jó terméket ajánlott, annyit hozzáteszek, hogy a fejbőrre ne kerüljön belőle. Nekem is ilyen a hajam, és még töredezik is, én csak a legvégére teszek a nagyon zsíros, töredezés elleni Loreal dream long balzsamomból, plusz a színvédő balzsamból a fejbőrt kivéve mindenhová. A balzsam után, nyáron, amikor szinte elviselhetetlenül zsíros a hajam, még egy szenzitív samponnal kicsit átöblítem.
2021. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!