Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a bőrradírt lehet használn...

Ezt a bőrradírt lehet használni intim területre?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Már mégis miért használnád ott lent?! Gondolom lány vagy. Na, én akármikor is bőrradíroztam eszembe sem jutott oda is tenni belőle. Ha borotválod, vagy szőrteleníted úgyis lejönnek azzal az elhalt hámsejtek. Habár tudja a franc, életemben nem vedlett még a pin@m, egész soha nem is feküdtem ki meztelenül, hogy leégjen.
2021. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem szabad használni, gombát okoz mindegyik. Van erre kitalálva exfoliator szappan, nincs benne illatanyag. Azt hiszem a Dove-nak is van ilyen terméke.
2021. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
#1-es: Előfordul elszíneződés egy-két nőnél, pont mint a hónaljnál. Az exfoliator tusfürdők, szappan erre vannak kitalálva, csak meg kell nézni, hogy melyik mehet lentre. A legfontosabb szerintem, hogy ne legyen benne illatanyag, meg érzékeny bőrre legyen ajánlott. Drogériákban az intim mosakodók között lehet van külön ilyen, meg kell nézni.
2021. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!