Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ennyire olcsók a sundanc...

Miért ennyire olcsók a sundance termékek?

Figyelt kérdés
A fényvédők, naptejek, minden hatalmas kiszerelésben van, egy 400 ml es kiszerelés sem több 2000 Ft nal, míg egy 40 ml es pl eucerin vagy lrp minimum 4500 Ft, egy 50 es meg legalább 5000. Miért ilyen olcsók a sun dancek? Nem olyan jó minőségű?

2021. okt. 4. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mashogy állítják elő.

A máshogyant ugy értem, hogy a sundance ragacsos fénylő réteget hagy maga után, míg a lrp, eucerin stb meg nem.

Minőségre jók, de nem olyan jó viselni őket.

2021. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha megnézed kremmanian, ott is lehet márkás fényvédőkről is olvasni sok véleményben hogy zsíros, fénylik. Ezért nem értem
2021. okt. 4. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egyéni bőrtípustól is függ. Szóval probalgatni kell, hogy kinek mi válik be.
2021. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az én sundance 50 faktorosom nem hagy ragacsos érzést. Imádom.

Azért olcsóbb, mert nem költenek annyit a marketingre. Nincs extrás csomagolása, nincs reklámozva.

Ami drága nem biztos hogy jobb is. Lehet hogy ugyanúgy gyártyák, csak ugye van neve, amit meg kell fizetni

2021. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

* gyártják*

Bocs, fájdalmasan félre írtam🤣😭

2021. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, jó hogy javítottad. Majdnem kiesett a szemem mikor megláttam 😂
2021. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos en kipattogok tole es nekem ragacsos is, illetve sminkelni keptelenseg ra. Tobb termekuket is probaltam, pont az olcsosag miatt, de szarabbul jartam, mert vegul megvettem egy masik marka dragabb fenyvedojet is, ami vegul bevalt.

Pedig nem lett volna rossz, ha szereti a borom, de hat ez van.

2021. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem lehet rá nagyon sminkelni, mert elsősorban strandra naptejnek van, és nem kifejezetten arcra sminkelősnek. Azt nem tudja valaki, hogy a sundance pro climate fenyvedojet lehet kapni itthon boltban, vagy akar online? Mert egyszer néztem a neten és sajnos azt lattam a dm oldalán hogy kifutott termek, pedig nagyon szep az összetevőlistája, nagy kiszerelésű és olcsó, plusz jók a vélemények rola.
2021. okt. 5. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifutott idénre.

A rendelt fényvédők nagyrészt hianycikké váltak, mert a nyári kiszallitasok mind elfogytak.

Talán később még lesz.

2021. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindig a drága a jobb.A legtöbb fényvédőre nehéz vagy nem lehet sminkelni.Amúgy jók ezek a termékek.
2021. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!