Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel NŐHETNE gyorsabban a hajam?

Mivel NŐHETNE gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Most lett vágatva és nagyon rövid lett. Minnél hamarabb szeretném megnöveszteni.Ötletek, praktikák, tapasztalatok?
2010. szept. 1. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Idővel.
2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Biztos ismered a Bánfi szeszt és sampont, próbáld meg. De jó tapasztalatokat hallottam a Varga cseppekről is. Drogériákban, patikákban kaphatók.
2010. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van
2010. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Fejbőr masszírozás, herba vita hajszesz..és ami tuti: Ricinus olaj!
2010. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
a ricinusolajas cucc télleg jo.tuti modszer ;) nekemis nagyon sokat nőtt a hajam tőle*-*
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ja, neharagudjatok hogy feltettema kérdést, amikor kiirtam nem adta ki, hogy ennyi találat lenne:S
2010. szept. 1. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:
RICINUS!!! Brutal jo! Szempillamat is azzal kenem :)
2010. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elkezdtem a ricinust, de vároma további ötleteket!
2010. szept. 5. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Bánfi sampom + csalán tea (cukor nélkül)! Rossz íze van, de pár nap múlva megszokod, én meg is szerettem. :) Nem szabad túlzásba vinni max. 3 hétig ihatod! Aztán szünetet kell tartani. Nagyon hatásos. Én már évek óta próbáltam növeszteni a hajamat, de semmi nem vált be. Aztán beteg lettem felpuffadtam, mint egy "ház" és erre ajánlották a csalánteát. :D Aztán mindenki észre vette, hogy egy hónap alatt nagyon sokat nőtt a hajam kb 5cm-et és rájöttünk, hogy a teától, aztán a fodrász is mondta, hogy a csalánteától valóban nő a haj. Szvsz próbáld ki, hátha beválik neked is. Rossmanban, dm-ben vagy herbáriákban kapható. Bocs a hosszú válaszért. :)
2010. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!