Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid hajat ajánlanátok...

Milyen rövid hajat ajánlanátok egy 19 éves lánynak, akinek ovális fejformája és gyerekes arcvonásai vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg a vállamat söpri a hajam és eléggé elegem van belőle. Szeretném legalább a nyakam közepéig vagy még feljebb vágatni. Akár fiúsabb fazon is szóba jöhetne, amennyiben működik frufruval (amitől jó ideig nem tervezek megválni)

Nézegettem képeket, de általában érettebb nőknek való ötleteket találtam .



2021. okt. 5. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek mind babapofikhoz vannak, látod.

2021. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is babaarchoz jó.

[link]

2es voltam

2021. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy nagyon szimpi ügyes fodrászt és ő fogja tudni megmondani élőben. Így, hogy nem látjuk az arcodat, stílusodat, hajad sűrűségét, füledet, nyakad vonalát, stb, nem fogunk tudni segíteni. Egy fodrász már az öltözködésedből tudni fogja, hogy kb milyen stílus állna jól. Főleg, ha ovális az arcod, mert ahhoz kb minden jól áll.

(egy fodrász)

2021. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen ilyen "stabil, kialakult" öltözködési stílusom, nagyjából annyi jellemző, hogy szeretek kigombolt inget vagy farmer, esetleg bőrdzsekit hordani póló fölé vagy a derekamra kötve.

A hajam meg vékonyszálú, de nem ilyen leheletvékony, minimálisan hullámos, elvileg (anyám szerint nagyon, szerintem meg nem) ritkás.

A többit sajnos én se tudom körbeírni. Általában ilyen bob hajam szokott lenni, aztán az nő meg annyira, hogy végül bosszantani kezd. Egyszer vágattam magamnak pixiet középsuliban, de nem a szokásos fodrászommal, nagyon félreértelmezte a néni amit mondtam neki és elégedetlen voltam vele. Utána ezen a saját fodrász javított, de a környezetem rondán reagált rá, így nekem hiába tetszett, nekik nem, úgyhogy ez egy időre elvette a kedvem. Ugyanakkor most unom a fejemet és könnyebb vagyok pár kilóval meg idősebb, lehet jobban állna meg ki tudnék találni valami nem rosszat.

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2021. okt. 5. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten tüsit
2022. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
A környezettel ne foglalkozz, a te hajad. Ha még nem vágattad le nagyon szívesen megcsinálnám neked
2022. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!