Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 250ml sampon meddig elég?

250ml sampon meddig elég?

Figyelt kérdés

Vállig érő dús világos barna hajam van.

6 naponta mosok hajat



2021. okt. 9. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Tök jó, hogy leírtad a hajszínedet, ehhez az a legfontosabb. (NEM.)

Hányszor samponozod alkalmanként és milyen mennyiséggel? Ez kicsit többet számít.

2021. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

#1

Odaírta, hogy 6 naponta mos hajat.


Kérdező, függ attól, hogy egyszerre mennyit teszel a kezedbe.


Én szeptember elején vettem egy 300 ml-et festett hajra. Nekem derékig érő hajam van. Heti kétszer mosok hajat és kb annyi mennyiséget teszek a kezembe, hogy azt befedje teljesen, bár van néha, hogy egy kicsivel kevesebb sampont használok. Még szerintem több mint a fele meg van.


Neked szerintem kb fél év, ha hasonló mennyiséget használsz, de az 5 hónap kb. tuti lehet.

2021. okt. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 1,3 cm amit a kezembe nyomok. És általában elég egyszer tenni a kezembe.
2021. okt. 10. 06:58
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi 1 ,múltkor láttam hasonló kérdést, ott az volt a baja az emberek,hogy írjon le mindent.

De igen,kihagytam a lényeget.

2021. okt. 10. 07:03
 5/7 Metionin ***** válasza:
Nekem kb. 3 hónapig. Én hetente mosom, igaz hosszabb a hajam de az nem igazán számít, mert a fejbőrt kell samponozni, az meg hajhossztól függetlenül ugyanakkora.
2021. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2021. okt. 10. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nincs miért bocsánatot kérned, kérdező, csak a hajszín tényleg nem számít. Még az sem, hogy festett-e a hajad.

#2., igen, és? Nem azt kérdeztem, hogy milyen gyakran mossa, azt olvastam. Hanem hogy alkalmanként hány alkalommal samponozza a haját. Én pl kétszer szoktam, de ha épp nagyon szennyezett (pl poros és szeles helyen voltam egész nap a szabadban), akkor háromszor is. Ilyenkor nyilván több sampon fogy.

2021. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!