Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatasosak a lézeres...

Mennyire hatasosak a lézeres szőrtelenítők?

Figyelt kérdés
Olyan 20ezer forintosakat nézegettem elsősorban kipróbálás képen de nem tudom abból is melyik lenne a jó tapasztalatokra vagyok kíváncsi, és hogy mit kell nézni ilyenkor
2021. okt. 10. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem lézer lesz, hanem IPL. :)

20 ezerért kidobott pénz lenne, de ha mögé tudsz tenni még egy nullát, akkor már kapsz olyat, amivel elégedett leszel.

2021. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lézerest aligha veszel 20 000-ért. Annyiért csak ipl-t veszel, ami nem fog hatni. Hozzáteszem nekem a 10 éve 90 000-ért vásárolt ipl sem segített semmit, pedig pont a célcsoport vagyok (fehér bőr, sötét szőr).

De mielőtt bármit is vennél, nézz utána mi a különbség a lézer és az ipl között, mert mindenféle tájékozódás nélkül nem érdemes belevágni.

2021. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!