Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kelleténél jobban hullik a hajam,egy ilyen 1-2 vagy 3mm vastagságú “tincsekben” hullik a hajam,és nem tudom miért..Gondoltam arra hogy mivel itt az őszi időszak és ezért. Vagy mert kevesebb vizet ittam az elmúlt hetekben. (Inkább teákat ittam de ugye a boltit). Vagy az étkezésemmel lenne baj:/. De fogalmam sincs,és megijeszt rendesen. Festett lila hajam van,kb márciustól augusztus végéig nem festettem újra,de most augusztus végén igen. Lehet ez a baj?

2021. okt. 10. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A hajfestés is lehet kiváltó ok, de elég valószínűtlen esetedben.

Eszel elég gyümölcsöt-zöldséget? C vitamint szedsz?


Vagy egyéb más változás az életedben? Pl. fogszabályzós csoportokba láttam, hogy sokaknak úgy derült ki a fémallergiájuk, hogy feltették a fogszabit és elkezdett hullani a hajuk.

2021. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne fesd a hajad, szedj vitaminokat, igyál többet, ápold rendesen. Várj egy kis időt, és ha továbbra is hullik, menj el orvoshoz, hátha valami olyasmi bajod van, amit az orvosnak kell kezelni.
2021. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!